❤️ Poslední rozloučení s milovaným Koledníčkem ❤️

Milí přátelé srdíčkových kočiček, z hostivického depozita dnes přinášíme velmi smutnou zprávu, kocourek Koledníček svůj boj o život prohrál. Je nám to nesmírně líto, i my jsme spolu s vámi věřili, že se jeho zdravotní stav alespoň o kousíček zlepší a kocourek dostane šanci na tomto světě ještě pobýt, ale ukázalo se, že jeho onemocnění už bylo nad síly i takového velikého bojovníka, jakým milovaný Koledníček byl. I když fyzicky patřil mezi velké kocourky, duší se řadil k citlivým a nesmírně hodným a vděčným micinkám.

Koledníček měl to štěstí, že jeho odchod z tohoto světa byl klidný a pokojný v náručí tety Nicole a strejdy Štěpána tam, kde se cítil bezpečně, tedy v prostředí depozita. Kocourek nám jednoduše usnul a už se neprobudil. Jeho dušička tak mohla odejít tam, kde na něj čekají i ostatní kamarádi z důchoďáčku jako je Dalibor, Manka a Vilmička.

Někdo by možná řekl, že jeho čas zde na zemi byl krátký, ale každá bytost včetně nás, dvounožců, má vyměřený čas své existence, během kterého musí stihnout vše, co je pro ni přichystané. Naučit se spoustu věcí, rozdávat lásku, být oporou. Koledníček sobě i nám dokázal, že i když trpěl doživotním hendikepem z rozstřeleného lokýtku na přední pacince, zvládl šplhat po škrabadýlku; byl velikou oporou krásné Adélce, která si pro svou plachost v důchoďáčku zvykala hůře a Koledníček jí z lásky nabídl svůj pelíšek.

Ano, i to patří k životu útulkových kočiček a útulkových tet a strejdů a my víme, že i když vnímáme velmi silně prázdné místo, které najednou v důchoďáčku zůstalo a tolik bychom si přáli stále hladit kocourkův heboučký kožíšek, nesmíme být sobečtí a musíme duši tohoto úžasného kocourka nechat jít.

❤️ Koledníčku, vyprovázíme tě na tvé další cestě ať už směřuješ kamkoliv a děkujeme ti, že jsi kolem sebe rozdával tolik radosti. ❤️