To už je po všem?


Maraton příměstských volejbalových kempů je za námi. Kempy probíhaly od 8. 7. do 26. 7. a ukázalo se na nich přes 90 mladších či starších špuntů. Děkujeme všem rodičům, kteří v nás opět po roce vložili důvěru, my si to s dětmi neskutečně užili a věříme, že i ony s námi. Během kempů se děti naučily základy atletiky, gymnastiky, volejbalu, ale pronikly i do dalších sportů. Během poledních pauz si mohly užít nespočet her (od statičtějších soch, přes akční "prase" či pašeráky po živé pexeso). Kempy byly proloženy i tanečními vložkami díky naší "animátorce" Nikče, se kterou se tancovalo do rytmů Zumby, Makareny či populární Skibidi. Nechyběla ani tradiční šipkovaná plná netradičních úkolů a závěrečný poklad v podobě borůvek, buřtů a bonbonů (tímto se omlouváme za smradlavá fialová trička). :)

Za všechny trenéry bych chtěl poděkovat všem, kdo se kempů zúčastnil, ať už jako výpomoc, servírka z Divadla, svačinářka či organizátor. Bylo to skvělé a napřesrok se těšíme znovu!

A jak to všechno probíhalo? Letos jste mohli premiérově sledovat průběh kempů u nás na facebooku (Volejbal Červený Kostelec v příbězích) či na našem instagramu (@kosteleckyvolejbal). Na instagramu se můžete zpětně na videa podívat po rozkiknutí ikony Kempy 2019. A nyní hurá na fotky!

Za tým trenérů zdraví FotoMartin

www.volejbalck.cz
www.martinkabrt.cz | foto
(Fotky neslouží ke komerčním účelům a jsou volně stažitelné po domluvě s autorem fotek.)