Dětský den LEGO, 6. 7. 2015

V pondělí 6.7. 2015 jsme se sešli na Kladenském Sletišti, coby součást akce, kterou pořádala firma LEGO Kladno a která byla tentokrát pojata jako den zdraví a sportu. V neděli bylo pekelné vedro, a tak jsme očekávali, že v pondělí to bude podobné, bylo pro nás příjemným překvapením, že nakonec tomu tak nebylo.
Naše skupinka čítající 6 pejsků a páníčků ve složení: Já - Bart, Míša K. - Jessie, Míša V. - Iris, Petr - Debbie, Monča-Áďa, Maruška-Beruška.

Dostali jsme přidělen prostor v lesíku, což jsme my i naši čtyřnožci ocenili. Teplo přeci jen bylo, i když jsme byli ve stínu, pejskové byli unavení dříve než obvykle. Ale i přes všechna úskalí všichni pracovali na 100%. Dětí přišlo poměrně dost, ale vzhledem k počtu týmů jsme zvládali všechny uspokojit. Pejskové ochotně běhali agility, polohovali, podávali věci, cvičili s malými kynology. No prostě všichni se snažili co mohli. Velkou pochvalu zaslouží Debbie a Áďa, které přesto, že jsou obě mladé a nezkušené se vyrovnaly pejskům, kteří jsou v tomto oboru „profíci". Poděkování patří Jirkovi Podhorskému, který přivezl i odvezl překážky a Monče a Petrovi Ruprichovým, kteří nám zajistili občerstvení. No a všem ostatním, kteří přišli, i když počasí lákalo spíš na koupaliště.

Gábina a Bart