Ahoj všichni, já jsem Bacilek původem z Prahy. kdysi jsem přišel v tak bídném stavu, že jsem málem vypustil dušičku. Dnes je ze mne ale krásný mohutný a spokojený pan kocour a rád bych se pochlubil svým třetím dárkem k narozkám. Z celého svého čiči srdíčka bych chtěl poděkovat hodnému dárci za další potřebný dar - mňam! Dostal jsem totiž chutné granulky. Velmi děkuji.


Ahoj všem srdíčkářům, jmenuji se Bacilek a hlásím se o pozornost, protože bych rád poděkoval svým milým dárcům za prima dárek k narozeninám. Dostal jsem odčervovací prostředek a také příspěvek na veterinární péči, což je velmi krásná událost. Pocházím z Prahy a kdysi jsem přišel do útulku velmi nemocný, nastaly chvíle, kdy jsem málem vypustil dušičku, stačilo tenkrát maličko a bylo by se mnou amen! Vše ale dobře dopadlo, vyléčili jsme močové cesty a také nález na plicích a nyní je ze mne krasavec. Kdo by chtěl, může mne i nadále podporovat prostřednictvím Narozkové nadílky, k dispozici jsou další narozkové dárky, plná bříška a příspěvky na veterinární péči:https://srdickovanadilka.cz/33-bacil . Velmi děkujeme za podporu a pomoc.

Starší kocourek Bacilek kuchyňáček už se jedním dárečkem chlubil, ale na cestě měl ještě jeden dáreček, kterým by se chtěl pochlubit dnes. Kocourek totiž dostal ještě silikonové stelivo a to je prima. Bacilek moc a moc děkuje svému hodnému dárci za parádní a potřebný dárek k naroz