Nádherný a mazlivý Jiříček původem z Kladna posílá velké poděkování svému hodnému dárci za třetí dárek k narozkám. Jiříček je také velmi chlubivý kocourek, a proto se nechal vyfotit s prima dárkem - potřebným odčervovacím prostředkem. Kocourek je velmi šťastný, ale rád by také našel nový domov v bytových podmínkách s prima páníčkem a případným zvířecím kamarádem.

Nádherný a mazlivý kocourek Jiříček se hlásí o pozornost, rád by totiž z celého srdíčka poděkoval svému milému dárci za dárek k narozeninám. Jiříček dostal chutné a kvalitní granulky a má velkou radost. Kocourek pochází z Kladenska, kde žil společně se svými nekastrovanými kamarády u starší paní, která onemocněla a kočičky bylo nutné řešit. O Jiříčkovy kamarády se postarala veterinární správa, akorát Jiříček měl potíže s ouškem, a proto putoval do srdíčkového útulku. V krátké chvíli se ale potíží zbavil a dnes je z něj parádníček k pohledání. Jiříček hledá nový domov v bytových podmínkách, kde by uvítal zvířecího kamaráda. I nadále můžete Jiříčka podporovat prostřednictvím Narozkové nadílky - dalšími hlavními dárky, plnými bříšky či příspěvky na tolik důležitou veterinu: https://srdickovanadilka.cz/244-jiricek. Srdečně děkujeme za podporu a pomoc.

Nádherný kocourek Jiříček původem z Kladna se již jedním dárečkem k narozkám chlubil, s tím dalším by se rád pochlubil dnes, dostal totiž od hodného dárce silik