Salimka Srdíčková je útulkový hospitalizační pacient s nemocnými ledvinami. Zatím vše napovídá chronickému stavu onemocnění ledvin, abychom si však byli jistí, potřebujeme dát Salimce více času. Holčička byla do útulku přijata z Kladna s podezřením na zánět dělohy, který se po pár dnech potvrdil, a proto musela být Salimka operována. Nutno dodat, že je Salimka neskutečný mazlíček, k tomu vtipná kočička a tak vůbec. Dlouhovlasé holčičce držíme tlapičky, jak to jen jde nejvíce.
Vážení a milí přátelé, všechny Srdíčkové kočičky slaví prima narozeniny. Právě běží další parádní projekt na podporu útulkových kočiček s názvem "Narozeninová nadílka". Kočičky můžete podpořit jedním ze tří narozkových dárků, plnými bříšky, velkými projekty a také příspěvky na veterinární péči, za které obdržíte nádherný certifikát. Odkaz útulkové micinky Salimky Srdíčkové naleznete zde: https://srdickovanadilka.cz/146-salimka. Velmi vám děkujeme za případnou podporu a pomoc <3

Na kočičky v rámci kastrace či léčby lze přispívat na celoročně vyhlášenou veřejnou sbírku: poznámka KASTRACE - např. Salimka: v.s. 12018 na účet: 257074566/030 či poznámka KOČIČKY V LÉČBĚ: v.s. 22018 na účet: 257074566/0300. velmi děkujeme za případnou podporu a pomoc.