Ahoj všichni, to jsem já malinkej klučík Čmelda, bydlím v karanténním boxíčku ještě s malým bráškou Brundou, ale ten vám napíše zase příště. Pocházím z Litoměřicka z lokality, kde jsme byli všichni masivně začervení a teď s červíky různého druhu bojujeme. Mám průjem, ale to je v odčervovacím procesu normální a běžné, kdyby průjem neustupoval, teta pošle hovínko do diagnostické laboratoře a tam nám právě potvrdí, zda nemám ve střevech ještě nějaké bakterie. Průšvih je, že se těch všech breberek musíme zbavovat postupně, není možné je zlikvidovat najednou. Držte mi palečky, moc to potřebuji a celá má rodinka také. Já jsem takový milý kamarádíček, začínám na tetu číhat, vítat ji a rád bych do budoucna našel nový domov v bytových podmínkách, tak zatím pac a pusu, já se zase brzy ozvu.
Na koťátka v léčbě lze přispívat na celoročně vyhlášenou veřejnou sbírku: KOŤÁTKA: poznámka Čmelda, v.s. 252018 na účet: 257074566/0300. Velmi děkujeme za případnou podporu a pomoc. Pokud byste chtěli kočičkám poskytnout materiální pomoc, rozhodli jsme se zveřejnit soupis nejdůležitější a nejvíce využívaných darů, které denně využíváme pro naše pacienty:
* Veterinární diety Gastro intestinal od Royal Canin (kapsičky i granulky): https://www.wasco.cz/royal-canin-vd-cat-dry-gastro-intestinal-gi32/ a https://www.wasco.cz/royal-canin-cat-gastro-intestinal-12x100-g/
* Probiotika Fortiflóra a Prokolin: https://www.wasco.cz/purina-feline-fortiflora-30x1g/ a https://www.wasco.cz/protexin-pro-kolin-pst/
* Podkladové pleny libovolných velikostí: https://www.dentimedshop.cz/detail/inkontinencni-pomucky/inkontinencni-podlozky-bez-zalozek/tena-save-podlozky-40x60cm-30-ks.html, staré ručníky a prostěradla do karanténních a hospitalizačních boxů. Podkladového materiálu je nyní nedostatek, velmi děkujeme za jakoukoli pomoc."
Adresa doručení:
Srdcem pro kočky, z.s.
IČ: 22821279
Kristýna Kacálková
Vrbičany 18
273 74 Vrbičany, okr. Kladno, pošta Klobuky v Čechách
Mobil: 777 757 445
E-mail: info@srdcemprokocky.cz