Malé čiči nádherné stvořeníčko Brunda se tímto hlásí o pozornost prostřednictvím fotografií z nedávné veterinární kontroly kočiček v útulku Srdcem pro kočky. pod záštitou MVDr. Jiřího Boštičky. Brunda má také ještě nález na plicích, ten je ale menší než byl a pomaličku ustupuje i průjem. Chlapeček pochází z litoměřické lokality, kde byla velká kočičí rodiny masivně začervená. Brundík si na nás začíná pomaličku zvykat, trošku z nás má ještě vítr, ale jakmile jej začneme hladit, krásně se rozvrní.
Na koťátka v léčbě lze přispívat na celoročně vyhlášenou veřejnou sbírku: KOŤÁTKA: poznámka Brunda, v.s. 252018 na účet: 257074566/0300. Velmi děkujeme za případnou podporu a pomoc. Pokud byste chtěli kočičkám poskytnout materiální pomoc, rozhodli jsme se zveřejnit soupis nejdůležitější a nejvíce využívaných darů, které denně využíváme pro naše pacienty:
* Veterinární diety Gastro intestinal od Royal Canin (kapsičky i granulky): https://www.wasco.cz/royal-canin-vd-cat-dry-gastro-intestinal-gi32/ a https://www.wasco