Nádherný kocourek Ptáček Srdíčkový po velmi vážném úraze a rizikové operaci zásadně polámané pánve dělá pokroky. Situace jednoduchá rozhodně není, ale Ptáček se snaží a to jsou dobré zprávy. Kocourek utrpěl zlomeninu prsní kosti, kosti kyčelní a k tomu křížovokyčelní luxaci, která může zapříčinit nekontrolované vylučování. Vychýlení křížové a kyčelní kosti bylo zrevidováno, nyní probíhá klidový režim, regenerace nervové soustavy a rehabilitace. Jedna zadní tlapička je již citlivá, druhá zatím jen v horní části. Zveřejňujeme fotografie z nedávné veterinární kontroly kočiček v útulku Srdcem pro kočky pod záštitou MVDr. Marcely Kubíčkové.
Ve prospěch vážně poraněného kocourka Ptáčka jsme vyhlásili veřejnou sbírku: poznámka Ptáček, v.s. 542018 na účet: 257074566/0300. Děkujeme za případnou podporu a pomoc a chlapečkovi držíme úplně všechny tlapičky "
Vážení a milí dárci, až do 10.1.2019 běží projekt na podporu srdíčkových kočiček a pejsků Vánoční nadílka www.srdickovanadilka.cz. Letos jsme se zaměřili na veter