Nádherný kocourek Gargamelek Srdíčkový hlásí , že se mu již maličko ulevilo, neboť poraněný zadní tlapička se mu krásně hojí. Gargamelek pochází z Kladna, do útulku přišel poraněný a šel rovnou na sál, kde mu byla tlapička zbavena hnisavého abscesu, ošetřena a zadrenována. Při té příležitosti byl kocourek rovnou kastrován. Jde o plaššího chlapíka, ale spolupráce není nejhorší. Zveřejňujeme fotografie z nedávného ošetření zadní tlapičky a odstranění drenu.
Ve prospěch poraněného kocourka Gargamela tímto vyhlašujeme veřejnou sbírku: poznámka Gargamel, v.s. 592018 na účet: 257074566/0300. Děkujeme za případnou podporu a pomoc a kocourkovi držíme tlapičky, jak to jen nejvíce jde.
Vážení a milí dárci, až do 10.1.2019 běží projekt na podporu srdíčkových kočiček a pejsků Vánoční nadílka. www.srdickovanadilka.cz. Letos jsme se zaměřili na veterinární péči, abychom vám přiblížili co nejvíce péči o útulková zvířátka. V rámci nadílky si můžete vybrat jednu ze sedmi kategorií, kterou podpoříte to nejcennější - ZDRAVÍ útulkových pacientů. Velmi vám děkujeme za podporu a pomoc.