Dvě nádherné mlaďounké kočičky z nedaleké vesničky Klobuky Šárinka a Marcelka mají za sebou kastraci. Holky přišly do útulku v rámci kastračního programu, vždy se ale rozhodujeme dle dané situace. Těmto kráskám budeme určitě hledat nové domovy v bytových podmínkách u prima páníčků. Protože je na základně srdíčkového útulku víc než dost marůdků a Marcelka s Šárinkou by musely trávit čas v provizorních karanténních klecích, rozhodli jsme se, že prodělají pooperační léčbu v srdíčkovém hostivickém depozitu u útulkové tety Nicole a strejdy Štěpána: https://www.zonerama.com/srdcemprokocky/Album/4935965. Holčičkám byly při odjezdu sundány kanylky z tlapiček, které dostávají útulkoví pacienti po zákroku vždy. Marcelka i Šárinka prodělaly kastraci bez komplikací, léčba probíhá dobře a nyní už zbývá najít holčičkám nové domovy v bytových podmínkách či jeden společný.
Na kočičky v léčbě lze přispívat na celoročně vyhlášenou veřejnou sbírku: KOČIČKY V LÉČBĚ: poznámka Marcelka a Šárinka v.s. 22018 na účet: 257074566/0300. Velmi děkujeme za případnou podporu a pomoc.
Vážení a milí dárci, až do 10.1.2019 běží projekt na podporu srdíčkových kočiček a pejsků Vánoční nadílka. Letos jsme se zaměřili na veterinární péči, abychom vám přiblížili co nejvíce péči o útulková zvířátka. V rámci nadílky si můžete vybrat jednu ze sedmi kategorií, kterou podpoříte to nejcennější - ZDRAVÍ útulkových pacientů. Velmi vám děkujeme za podporu a pomoc.