Nádherná princeznička Říkanka Srdíčková původem od Havlíčkova Brodu má za sebou velký příběh. Níže vám kopírujeme nedávné video, na které se určitě podívejte a dnes přidáváme fotografie z nedávné veterinární kontroly kočiček v útulku pod záštitou MVDr. Veroniky Kadlecové. Říkanku sice do budoucna čeká kastrace, ale vypadá to, že po dokončení očkovacího procesu a naběhnutí imunity nejdříve opustí hospitalizace a až si maličko odpočine, vrhneme se teprve do dalších kroků viz kastrace. Uvidíme, co přinese čas a musíme se také naučit kočičku pořádně přebalovat, protože s jednou zadní tlapičkou to není jen tak a navíc po celou dobu probíhá stabilizace vylučování a tak dále, takže nebylo a není kam spěchat. Držíme tlapičky, přejeme co nejpevnější zdravíčko.
"Ahoj všichni, to jsem já náramná princeznička Říkanka Srdíčková původem od Havlíčkova Brodu a hlásím se o pozornost prostřednictvím videa z hospitalizačního boxíku: https://www.zonerama.com/srdcemprokocky/Photo/5961698/224444006. Zlý člověk mě postřelil, diabolka se odrazila od páteře a způsobila mi závažné potíže. Na úkor poraněné páteře nekontrolovaně vylučuji, přišla jsem o zadní tlapičku. Jsem sice lepším typem pampersáčka, ale vzhledem k chybějící zadní tlapičce a druhé zadní tlapičce fungující zhruba na 70%, jsou pampers trenýrky nezbytností. Nebude to vůbec jednoduché, ale pokusíme se postupně překonat všechny překážky, protože já jsem kočička plná života. Samozřejmě, že se může přihnat cokoli nečekaného, ale to se může stát jakémukoli mému kamarádovi. Mrkněte na video a poslechněte si můj příběh.

Ve prospěch vážně poraněné kočičky Říkanky tímto vyhlašujeme veřejnou sbírku: poznámka Říkanka, v.s. 72020 na účet: 257074566/0300. Dary útulku lze poskytovat také prostřednictvím portálu Darujme.cz: https://www.darujme.cz/projekt/1200192#informace. Velmi děkujeme a Říkanka držíme tlapičky, jak nejvíce to jde."