Vážení a milí přátelé, jak už víte z našeho živého vysílání, nechali jsme odejít do světla krásnou princeznu Popelku Srdíčkovou
❤️ ❤️ ❤️ Milovaná kočička Popelka Srdíčková odešla dnes odpoledne do nebe ❤️ ❤️ ❤️
Je nám to nesmírně líto. Nádherná kočička Popelka k nám přišla s velkou ránou v oblasti krku, výrazně anemická, s obrovským zánětem v krvi. Vyšetření trusu potvrdilo bakterie a parazity a také vyběhly velmi vysoké převysoké hodnoty začervení v krevní zkoušce. Diagnostická laboratoř potvrdila v rámci anemického profilu imunitně zprostředkovanou událost a závěrem potvrdila cytologie nátěru z ouška squamocelulaení karcinom. Obě ouška byla vyplněná nádorovou hmotou. Rada lékařů a útulkových opatrovníků rozhodla, že už nadále nebudeme milovanou Popelušku léčit a necháme ji odejít tam, kde už není žádná bolest ani trápení.
V těchto nejsmutnějších chvílích při nás stojí Archanděl Azrael - patron srdíčkového útulku.Velmi nám pomáhá smířit se s danou situací, vyrovnat se s odchodem, pochopit, že tento svět je jen přestupní stanicí, a kdybychom Popelušce nepomohli na druhý břeh, už by se jen trápila. Archanděl Azrael pečuje také především o odcházející dušičku, kterou doprovází na její poslední cestě, to aby se dušička uklidnila a mohla tak v klidu a lásce odejít a přejít za duhový most. Archanděl Azrael je tady zkrátka s námi všemi, aby nám pomohl jako zdroj klidné síly a útěchy. Krásné Popelky svíce života pomaličku dohořívá, plamínek už je téměř neviditelný jako ta nejvzdálenější hvězda na noční obloze. Všichni srdíčkoví kamarádi a útulkoví páníčkové se s milovanou kočičkou loučí. Se slzami v očích mávají Popelce na poslední pozemskou cestu. Všichni kočičí kamarádi vědí moc dobře, že nádherná bytůstka odchází do světla a zpět do útulku se vrátí již ve své nehmotné podobě. Roj srdíčkových Andílků, útulkoví páníčkové, všichni srdíčkoví kočičí kamarádi v čele s Archandělem Azrealem jsou tady, aby holčičku vyprovázeli na nebeské pouti k branám duhového mostu. Prosím, zapalte dnes svíčku pro Popelku, ať má na cestu do nebe hodně světla... Popeluško naše milovaná, byla jsi s námi krátce, ale nikdy na tebe nezapomeneme a navždy budeme vzpomínat na nádhernou okatou královnu v šedobílém kožíšku.
❤️ ❤️ ❤️ Popeluško milovaná, děkujeme, že jsme o tebe mohli pečovat a ctít tě ❤️ ❤️ ❤️
V úctě a lásce tvá velká útulková rodina